خطیب جمعه کرج:
به گور بردن غرب خیال نا امیدی مردم ایران

خبرگزاری فارس: خطیب جمعه شهرستان کرج با اشاره به اعمال تحریم‌های غیر قانونی و مغرضانه علیه ایران اسلامی گفت: غربی‌ها خیال خام مایوس شدن ملت ایران را به گور خواهند بود.

خبرگزاری فارس: غرب خیال خام مایوس شدن ایران را به گور می‌برد

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، نماز سیاسی و عبادی جمعه این شهرستان امروز نیز با حضور گسترده اقشار مختلف مردمی، مسئولان لشکری و کشوری و خانواده معظم شهدا و ایثارگران در مصلای بزرگ کرج برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن کازرونی در خطبه‌های دوم نماز ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوی الهی به مسائل روز اشاره کرد و گفت: طی ماه‌های اخیر کشورهای غربی رفتار خصمانه علیه ایران اسلامی را افزایش دادند.

وی تصریح کرد: دشمنان ما می‌خواهند ملت و رهبری ایران تسلیم شوند و این در حالی است که بارها اثبات کرده‌ایم که توطئه دشمنان خللی در عزم و اراده ما در پیگیری حقوق و آرمان‌های اسلام و انقلاب پدید نمی‌آورد.

نماینده مردم استان‌های تهران و البرز در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: مردم و مسئولان ایرانی مستحکم‌تر از گذشته و با ایمانی قوی و امید به آینده‌ای روشن و پیروزی در برابر زورگویی غرب ایستادگی کرده و هرگز مایوس نخواهند شد.

کازرونی تاکید کرد: اراده ملت، مسئولان و رهبری ایران در پیگیری آرمان‌های اسلام و انقلاب به صورتی است که غربی‌ها باید خیال خام مایوس شدن ما را به گور ببرند.

کسانی که بمب اتم دارند، مدعی شده‌اند

وی با اشاره به قانون‌گریزی و جنایات‌های رژیم اشغالگر قدس گفت: چگونه کشورهایی چون اسرائیل غاصب می‌تواند بمب اتم داشته و هیچ قانونی را در این حوزه اجرا نکند، اما جوانان ایرانی حق دسترسی به دانش صلح‌آمیز هسته‌ای را ندارند؟

امام جمعه شهرستان کرج اظهار داشت: این رفتارهای دوگانه نشان می‌دهد که غربی‌ها به دنبال ضربه زدن به ملت‌های مستقل و آزادی‌خواه مانند ایران بوده و پرونده‌ هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست.

کازرونی خطاب به مردم ایران به ویژه نسل جوان گفت: به طور قطع دشمنان از انقلاب کینه‌ای دیرینه بر دل دارند و اگر امروز ما فعالیت‌های هسته‌ای را تعطیل کنیم، آنها فردا بهانه‌ای دیگر آورده و گام به گام تا تسلیم شدن ملت ایران جلوتر خواهند آمد.

وی تاکید کرد: بنابراین همانگونه که رهبری معظم انقلاب اسلامی فرمودند ما باید تا آخرین نفس از حقوق خود دفاع کرده و اجازه عرض‌اندام به دشمنان را ندهیم.

اقتدار سپاه ، اقتدار ملت ایران است

کازرونی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری رزمایش موشکی سپاه پاسداران نیز گفت: اقتدار نیروهای نظامی از جمله سپاه در حقیقت اقتدار ملت ایران است.

وی در پایان گفت: فرزندان ایران در سپاه و ارتش ثابت کرده‌اند که کوچک‌ترین تعرضی را با محکم‌ترین پاسخ جواب داده و به دشمنان اجازه تعرض به خاک ایران اسلامی را نخواهند داد.